Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Karłów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa przy lesie Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój(Karłów + 15 km)

820 000 zł10 300 m² 79,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna W polanicy-zdroju Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 10 300 m , położoną w malowniczej części Polanicy-Zdroju,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana w górach Wilcza

Wilcza(Karłów + 23 km)

290 000 zł4 247 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnie 3 działki Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gołaczów

Gołaczów(Karłów + 5 km)

90 000 zł1 413 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży przestawiamy Państwu działki w miejscowości Gołaczów ( 5 km od centrum Chojnowa). Oferujemy kilka działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, idealnych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna w górach Przygórze

Przygórze(Karłów + 22 km)

140 000 zł748 m² 187,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

GP Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w cichym i spokojnym otoczeniu gór Sowich w miejscowości Przygórze. Działka o powierzchni 748 m2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kudowa-Zdrój

Zakrze,Kudowa-Zdrój(Karłów + 8 km)

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kudowa Zdrój obręb Zakrze. Do sprzedania działka nr 286/3 o pow. 1600 m kw. Istnieje możliwość kupienia dodatkowo ( lub) działki sąsiedniej o pow. 1294 m kw. Działki w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kłodzko

Kłodzko(Karłów + 24 km)

400 000 zł1 906 m² 209,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1906 m2 położona we wsi Ławica, 4 km od Kłodzka. W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kłodzko

Kłodzko(Karłów + 24 km)

199 000 zł2 695 m² 73,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widok, przestrzeń i spokój działka 2695 m z wz na 2 domy | Ścinawica, kotlina Kłodzka Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Głuszyca Górna

Głuszyca Górna(Karłów + 22 km)

2 500 000 zł51 300 m² 48,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Głuszycy Górnej! Działka o powierzchni 5,13 ha położona jest w Głuszycy Górnej i aktualnie nie posiada planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł23 243 m² 38,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni ponad 2,32 hektara z pięknym widokiem na góry, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Szczytna. Teren jest wyjątkowo nasłoneczniony, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój(Karłów + 15 km)

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona na stoku Gór Bystrzyckich Kotliny Kłodzkiej, w niewielkiej i spokojnej wsi położonej pomiędzy Polanicy-Zdrój a Bystrzycą Kłodzką. Działka.